Facebook

strona www

Eko Hurt zajmuje się promowaniem i importowaniem warzyw biololgicznych certyfikowanych, wywodzących się od Bio producenta znajdującego się na Sycylii.

BIO Gospodarstwo Milana Giovanni stanowi korzysta z doświadczeń 3 pokoleń rolników i eksporterów. Twórca gospodarstwa, Milana Salvatore opracował system produkcji i handel marchwią z  małej miejscowości Ispica,
w regionie Ragusa, południowo-wschodniej części Sycylii, pomiędzy dwoma morzami.

Dziś tradycję kontynuuje jego syn, Milana Giovanni, właściciel gospodarstwa. Agrobiznesem zajmuje się wraz z trójką dzieci: Salvatore, Daniela i Ignazio . Posiadają oni ponad 350 hektarów biologicznych upraw, w szklarniach jak i na otwartym polu.

Latem  gospodarstwo uprawia warzywa i owoce wszelakiej maści. Co więcej, również w okresie zimowym gospodarstwo uprawia pomidory, cukinie, paprykę, bakłażana  i inne warzywa. Wszystko dzięki swojej 400,000 m2 szklarni.

Produkty są uprawiane pod ściśle rygorystycznymi zasadami organicznymi z wykorzystaniem kompostu, który pochodzi z innej części tego samego gospodarstwa. Obszar, w którym znajduje się produkcja charakteryzuje się wysokimi średnimi temperaturami w okresie zimowym, dużą liczbą godzin nasłonecznienia oraz żyzną glebą.

Obecnie 95% produktów jest pakowanych i sprzedawanych na rynku zagranicznym na dużą skalę (Austria, Niemcy, Francja, Dania i inne kraje), a kolejne 5% na rynku krajowym.

Cała rodzina Milana ma zaszczyt zaprosić wszystkich klientów, którzy chcieliby odwiedzić firmę producencką do ich gospodarstwa, zanurzając się w historii cywilizacji śródziemnomorskiej.

Reklamy