Kooperatywa spożywcza i kosmetyczna?

Nie samym jedzeniem człowiek żyje, prawda? Dobrze o tym wiemy, dlatego w Kooperatywie, oprócz wspaniałych produktów spożywczych, można nabyć równie wspaniałe kosmetyki. Aktualnie współpracujemy z dwoma producentami – Savon de Bronx i Zapachem Ciszy.

Dziś napiszemy trochę więcej o produktach tego pierwszego dostawcy. W swojej ofercie Savon de Bronx posiada m.in. mydła, bio-proszki do prania i bio-proszek do mycia zębów.

Jeśli chodzi o mydła, nie mają one w składzie żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego, stabilizatorów, utrwalaczy czy barwników. Składają się natomiast przede wszystkim z olejów roślinnych, gliceryny i olejków eterycznych.

Kolejne produkty, czyli bio-proszki do prania, są bardzo wydajne (opakowanie 0,75 kg starcza na co najmniej 30 prań w twardej wodzie!), skuteczne, hipoalergiczne i przyjazne dla środowiska. Składają się ze sproszkowanego naturalnego mydła, boraksu i sody kalcynowanej. Jako że nie posiadają zapachu, do prania warto dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego.

Proszek do mycia zębów tworzony przez Savon de Bronx jest w pełni naturalny i skuteczny. Zawiera glinkę bentonitową, sodę oczyszczoną, ksylitol, szałwię, cynamon i olejki eteryczne. Stanowi świetną alternatywnę dla tradycyjnych past, które zazwyczaj zawierają masę niepotrzebnych i – niestety – często szkodliwych składników.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s